Închiriere spațiu comercial și teren, situate în Comuna Bălănești, sat Bălănești

490 € / lună
1.63 € / mp / lună

Bălănești, Județul Gorj

Sup. utilă / mp. utili:
300 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

ID/ COD ofertă: P146 Vă propunem spre închiriere spațiu comercial și teren situate în comuna Bălănești, sat Bălănești. Spațiul dispune de suprafața totală de 300 mp, având vitrină la strada principală de 25 m.l., iar terenul dispune de suprafața de 500 mp. Este compus din 3 încăperi cu posibilitate de compartimentare interioară în funcție de dorința chiriașului și 1 grup sanitar. Este racordat la următoarele utilități: curent trifazic și monofazic, apă curentă. Spațiul este pretabil pentru brutărie, magazin, diverse activități comerciale favorizate de suprafața și poziția acestuia. Vrei să vezi mai multe oferte similare? Ne poți contacta la numărul de telefon sau pe . 5 motive pentru care să alegi DOMINA IMOBILIARE: - 0% comision aplicabil pentru cumpărători și chiriași; - Consultanță GRATUITĂ clienților noștri pentru servicii conexe; - Oferim Promovare GRATUITĂ pentru fiecare vânzător pe diferite site-uri de anunțuri; - Un portofoliu impresionant de proprietăți diverse (garsoniere, apartamente, case/vile, terenuri, spații comerciale, depozite); - Avem cea mai mare bază de date – asta înseamnă că poți fi primul care negociază, alege și semnează contractul ideal. De peste 17 ani, facem totul pentru ca tu să fii fericit! De la noi începe Acasă!
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X58M1409R Copiat! 275575643 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026