Hale + birouri, teren 1982 mp, Sos Ramnicu Sarat

2.998 € / lună
5.45 € / mp / lună

Apollo, Brăila

Sup. utilă / mp. utili:
550 mp
Tip prop.:
Centru comercial
Niv.:
1
An constr.:
1990 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Hale + Birouri, cu teren in suprafata de 1938 mp, Sos Ramnicu Sarat * C1 – 233,85 MP din caramida acoperita cu tabla, pardoseala ciment * C2 – 234,23 MP la parter + 120 mp la etaj, din caramida cu planseu din lemn placat cu rigips pe tavan * Platforma betonata, inaltime Hale 3,5 m la parter si 3,2 m la Etaj, * C3 – 34.07 MP, C4 – 57,85 MP Birouri, * Tamplarie exterioara din termopan, * Incalzire centrala termica, * Grupuri sanitare * Pretabil fabrica de productie, service auto etc Exista si posibilitatea de vanzare la pretul de 600.000 euro Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS9023 &05
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XF6K0401R Copiat! 275512237 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Regim înălțime: P+1E
Stadiu construcție: Există
Suprafață teren: 1982 mp

Utilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Gara Braila
Stații autobuz aprox. 1191 m
tram-station
Bariera Calarasilor
Stații tramvai aprox. 1707 m
Școală
kindergarten
Gradinita
Gradinițe aprox. 286 m
kindergarten
Cresa copii
Gradinițe aprox. 288 m
school
Scoala Nr. 32 Dimitrie Cantemir
Școli aprox. 314 m
university
Facultatea de Inginerie
Universități aprox. 1760 m
Recreere
supermarket
Baldopal agro
Supermarket aprox. 201 m
restaurant
Pizza Adriano
Restaurant aprox. 441 m