Spatiu comercial sau de birouri Braila

378 € / lună
1 € / mp / lună

Călărași, Brăila

Sup. utilă / mp. utili:
378 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

De inchiriat spatiu comercial in Braila, strada Calarasilor, nr. 11, Et. Parter, ap. SP 1, judetul Braila, anul constructiei 1985, in suprafata de 378, 59 mp, cu vitrina de 35,20 mp, cu inaltimea spatiului de 3.85 - 2.80 m, cu 3 grupuri sanitare si implicit, cu cota-parte indiviza pentru teren si pentru partile comune ale cladirii si cu urmatoarele utilitati: apa curenta, canalizare, instalatie de aer conditionat, curent electric trifazat de 220 V si de 380 V si brasament de gaze. Spatiul este situat in zona centrala a orasului Braila, pe Calea Calarasilor la intersectia cu strada Grivitei, cu un trafic intens, atat pietonal, cat si din punctul de vedere al traficului de masini, cu parcare publica in fata sediului si care se preteaza pentru sediu de firma, sediu de institutie financiara sau de asigurari, market, clinica medicala, etc. Distantele pana la: primaria orasului Braila, consiliul judetean Braila, prefectura Braila, piata Concordia sau faleza Dunarii sunt de maxim 200-300 m.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041RF Copiat! 275539451 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar
Suprafață utilă: 378 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
1.00 EUR/mp (total: 378 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
378
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Bariera Calarasilor
Stații tramvai aprox. 702 m
Școală
school
Colegiul National Gheorghe Munteanu Murgoci
Școli aprox. 425 m
school
Gradinita Nr. 10
Școli aprox. 688 m
university
Facultatea de Inginerie
Universități aprox. 814 m
kindergarten
Gradinita Dumbrava Minunata
Gradinițe aprox. 940 m
Recreere
restaurant
Restaurant Continental
Restaurant aprox. 105 m
cafe
Old City Cafe
Cafenea aprox. 169 m
park
Parcul Esplanadei
Parcuri aprox. 286 m
supermarket
Mini Market
Supermarket aprox. 578 m

Spații comerciale de închiriat în zona Călărași, Brăila