Inchiriez spatiu comercial cu terasa zona Florilor

600 € / lună
10 € / mp / lună

Florilor, Brașov

Sup. utilă / mp. utili:
60 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Agentia Estimob ofera la inchiriere spatiu deosebit potrivit cabinet/birou zona Florilor la 5 minute de ITC Situat la parterul unei case, suprafata 60mp si o terasa frumoasa de 30mp. Dotari: mini frigider, cuptor cu microunde masina de spalat vase, biblioteca, canapea, semineu decorativ. Loc de parcare in fata casei si posibilitate parcare si in zona. Pret 600 euro Comision intermediere 50%
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare Modernizat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4KQ04046 Copiat! 275578517 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: Există
Suprafață teren: 30 mp
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
10.00 EUR/mp (total: 600 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
60

Branduselor
Stații autobuz aprox. 316 m
bus-station
Statia "Branduselor", linia 21,45,23,(40),8
Stații autobuz aprox. 321 m
train-station
Gara Brasov Călători CFR
Stații tren aprox. 1189 m
train-station
Statia CFR Brasov
Stații tren aprox. 1211 m
Școală
kindergarten
Gradinita Branduselor
Gradinițe aprox. 216 m
school
Scoala Generala Nr. 27
Școli aprox. 251 m
kindergarten
Gradinita cu program normal nr. 11 SG (fosta nr. 48)
Gradinițe aprox. 261 m
university
Facultatea de Constructii - Universitatea Transilvania - Corpul J
Universități aprox. 920 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 227 m
supermarket
Carrefour Express
Supermarket aprox. 314 m
park
Parc
Parcuri aprox. 387 m
public-square
Square & Monument (en)
Piețe publice aprox. 1163 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 130 mp în Noua
650 € / lună
Brașov, Noua
130 mp utili
Casă/Vilă
Spațiu comercial, de 55.00 mp, în Astra
550 € / lună
Brașov, Astra
55 mp utili
Bloc de apartamente
8E
Spațiu comercial, de 42.00 mp, în Tractorul
650 € / lună
Brașov, Tractorul
42 mp utili

Spații comerciale de închiriat în zona Florilor, Brașov