POZITIONARE PREMIUM - VAD COMERCIAL RIDICAT

2.001 € / lună
26.33 € / mp / lună

Tractorul, Brașov

Sup. utilă / mp. utili:
76 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
10
An constr.:
2019 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Ati accesat un imobil situat in cartierul TRACTORUL. LOCALIZARE: Proprietatea este pozitionata in imediata apropiere a CoresiMall, aceasta beneficiind de vizibilitate maxima si de acces facil pietonal si auto. PARTITIONARE: Spatiul este dispus pe 2 incaperi si 1 grup sanitar Acestuia se pot da diverse destinatii, putand fi folosit in diverse activitati comerciale si office COMPARTIMENTARE: - 2 incaperi DESTINATIE: - sediu firma; - call Center; - spatiu birouri co-working; - activitati comerciale; DOTARI: - grup sanitar; - plafon casetat; - AC in fiecare incapere - prize standard. PARCARE PROPRIE | NUMAR LOCURI: - 1 loc de parcare; NOTA: Perioada Minima Inchiriere Acceptata: 12 luni;
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X3I014J49 Copiat! 275373307 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 76 mp
Regim înălțime: D+P+10E

bus-station
Statia "Rulmentul", linia 2,7,8,9,30
Stații autobuz aprox. 341 m
bus-station
Statia "Tractor Proiect", linia 2,7,8,9,30
Stații autobuz aprox. 390 m
train-station
Statia CFR Brasov
Stații tren aprox. 1787 m
train-station
Gara Brasov Călători CFR
Stații tren aprox. 1821 m