Sapatiu Comercial Borhanci

1.815 € / lună
22.13 € / mp / lună

Borhanci, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
82 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
3
An constr.:
2024 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

       Smart Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial situat în cartierul Borhanci, într-o zonă rezidențială în dezvoltare, cu acces facil. Spațiul este compartimentat în 2 încăperi și baie, fiind potrivit pentru activități comerciale sau birou Proprietatea este luminoasă, bine organizată și oferă flexibilitate în amenajare, în funcție de specificul activității. Zona Borhanci oferă potențial bun pentru dezvoltarea unui business, datorită creșterii numărului de locuitori și cererii pentru servicii locale. Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări vă rugăm să contactați Smart Imobiliare.  
Citește mai mult Citește mai puțin
2 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8BO140AS Copiat! 275491824 Copiat!
Actualizat în: 29 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 82 mp
Regim înălțime: P+3E
Structură rezistență: Cărămidă
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Borhanciului
Stații autobuz aprox. 207 m
bus-station
Antim Ivireanul
Stații autobuz aprox. 211 m
bus-station
Theodor Pallady
Stații autobuz aprox. 335 m
bus-station
Violetelor
Stații autobuz aprox. 341 m
Școală
university
Casa Agronomului (en)
Universități aprox. 971 m
kindergarten
Gradinita Poenita
Gradinițe aprox. 1237 m
kindergarten
Grădinita "Poenita"