Spatiu Comercial 36 mp

677 € / lună
18.81 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
36 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
2
An constr.:
1992 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial de închiriat, cu o suprafață de 36 mp, potrivit pentru diverse activități comerciale sau de birou. Spațiul este luminos, bine compartimentat și oferă un ambient plăcut, fiind ideal pentru showroom, birou, salon, cabinet, magazin sau alte activități comerciale. Dispune de lumină naturală generoasă și acces facil, iar configurația permite amenajarea în funcție de necesitățile viitorului chiriaș. Preț chirie: 560 Euro + TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8BO140B0 Copiat! 275549686 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 36 mp
Regim înălțime: P+2E
Structură rezistență: Cărămidă
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Senina Nord
Stații autobuz aprox. 147 m
bus-station
Maramuresului
Stații autobuz aprox. 147 m
train-station
Gara Cluj-Napoca
Stații tren aprox. 825 m
tram-station
Piata Garii
Stații tramvai aprox. 858 m
Școală
school
Scoala generala nr. 7 / Emil Isac
Școli aprox. 269 m
school
Colegiul Național George Barițiu
Școli aprox. 354 m
kindergarten
Grăd.Neghiniță
Gradinițe aprox. 545 m
university
Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir" Facultatea de Drept Cluj Napoca (en)