Spațiu comercial de 86mp de închiriat în zona Gheorgheni

2.421 € / lună
28.15 € / mp / lună

Gheorgheni, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
86 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
9
An constr.:
2017
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Oferim spre închiriere un spatiu comercial cartierul Gheorgheni, str. Soporului. Suprafața utilă este de 86 mp. Are 2 fațade vitrate și este format dintr-un open space + anexe. Toate utilitățile, centrală termică individuală, încălzire în pardoseală și contorizare separată. Spațiul este ocupabil imediat! Se închiriază de pe firmă, deci chiria va include TVA. Se percepe o garanție echivalentă a 2 chirii lunare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X79E140BF Copiat! 274357168 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 86 mp
Regim înălțime: P+9E

Utilități

Comision
standard

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Capat linie, Liniile 24, 3
Stații autobuz aprox. 533 m
bus-station
Unirii
Stații autobuz aprox. 548 m
bus-station
Snagov Nord
Stații autobuz aprox. 661 m
tram-station
Statia Bai Someseni, Linia 8
Stații tramvai aprox. 1922 m
Școală
school
Scoala de Soferi Alfa
Școli aprox. 517 m
school
Grup Școlar Agricol Alexandru Borza
Școli aprox. 710 m
kindergarten
Grăd.Dumbrăvioara
Gradinițe aprox. 778 m
university
UBB Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor
Universități aprox. 1387 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 137 m
park
Loc de joaca pentru copii
Parcuri aprox. 356 m
supermarket