Spatiu comercial pentru diverse activitati

2.420 € / lună
12.10 € / mp / lună

Iris, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
200 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
6
An constr.:
2023 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial situat pe strada Oasului, intr-o constructie noua premium, amplasata intr-o zona foarte buna si accesibila, caracterizata prin trafic pietonal si auto intens, ceea ce asigura vizibilitate excelenta si acces facil pentru clienti si colaboratori. Spatiul dispune de o suprafata utila de 200 mp si este compartimentat in doua incaperi open-space, oferind flexibilitate maxima in amenajare si posibilitatea de recompartimentare usoara in functie de specificul activitatii. Configuratia permite adaptarea rapida pentru diverse tipuri de business. Din punct de vedere tehnic, spatiul este finisat si beneficiaza de dotari moderne, imobilul fiind echipat cu pompa de caldura si panouri solare, contribuind la eficienta energetica si costuri optimizate de exploatare. Suprafata generoasa si structura open-space faciliteaza organizarea eficienta a fluxurilor de lucru sau expunere. Printre punctele forte se remarca amplasamentul strategic intr-o zona cu trafic ridicat, vizibilitatea foarte buna, flexibilitatea compartimentarii si standardul ridicat al constructiei. Spatiul este potrivit pentru o gama variata de activitati comerciale, precum showroom, birouri, activitati medicale sau servicii, fiind mai putin potrivit pentru alimentatie publica. Proprietatea se inchiriaza de pe persoana juridica si este disponibila imediat, ceea ce permite o implementare rapida a activitatii fara timpi de asteptare. Pentru informatii suplimentare, programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa va stam la dispozitie telefonic, prin e-mail sau la sediul agentiei noastre, pe str. Aviator Badescu, nr. 19, Cluj-Napoca.