7

Spatiu comercial Manastur zona Calvaria

968 € / lună
19.36 € / mp / lună

Mănăștur, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
50 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
1977 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

EMMAR Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial in Cartierul Manastur zona Calvaria. Fiind spatiu comercial in acte poate functiona orice activitate . Spatiu comercial detine 50mp Compartimenatat astfel : o camera open space, baie Detine centrala termica, aer conditionat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCG61400U Copiat! 245826251 Copiat!
Actualizat în: 23 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 50 mp

Subspații disponibile

102

Chirie / u.m. / lună:
19.36 EUR/mp (total: 968 EUR/lună), Comision: standard
Suprafață disponibilă:
50

bus-station
Statia Campului I -dus, Linia 1
Stații autobuz aprox. 262 m
bus-station
Statia Campului, Liniile: 9,24,29,29B,52,1,6,7,25
Stații autobuz aprox. 282 m
tram-station
Plopilor Sud
Stații tramvai aprox. 665 m
tram-station
Statia Plopilor 2 TRV, Linia 102
Stații tramvai aprox. 677 m
Școală
university
USAMV Cluj-Napoca
Universități aprox. 306 m
university
Platforma De Biotehnologie Bazata Pe Cunoastere
Universități aprox. 355 m
school
Scoala Internationala Spectrum
Școli aprox. 375 m
kindergarten
Grăd.Rază de soare str. 2
Gradinițe aprox. 540 m
Recreere
supermarket
Kaufland
Supermarket aprox. 221 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 402 m
park
Parc
Parcuri aprox. 409 m
public-square
Piața "Lucian Blaga" (fosta Păcii)
Piețe publice aprox. 1711 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 50.00 mp, în Zorilor
750 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
50 mp utili
Casă/Vilă
2000
Spațiu comercial, de 46.00 mp, în Zorilor
750 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
46 mp utili
Casă/Vilă
Spațiu industrial, de 70.00 mp, în Mărăști
847 € / lună
Cluj-Napoca, Mărăști
70 mp utili
Producție/Servicii
2025

Detalii de contact

EMMAR IMOBILIARE

Deac Marian Ionut Agent

EMMAR IMOBILIARE
PRO

CONTACT