Spatiu Comercial de inchiriat - 124 mp - Zona Kaufland Marasti

3.758 € / lună
30.31 € / mp / lună

Mărăști, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
124,22 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
1986 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial situat in cartierul Marasti, zona Kaufland Marasti, amplasat intr-o zona cu trafic pietonal intens si vizibilitate foarte buna, fiind potrivit pentru activitati care necesita expunere directa catre public. Spatiul are o suprafata utila de 124,22 mp, este compartimentat open space, oferind flexibilitate maxima pentru amenajare si adaptare in functie de activitatea desfasurata. Inaltimea interioara de 3,78 m reprezinta un avantaj important, permitand amenajari comerciale variate si un ambient aerisit. Spatiul dispune de 1 grup sanitar. Vitrina, cu o lungime de aproximativ 5 m, asigura expunere catre zona cu trafic pietonal intens, contribuind la vizibilitatea activitatii comerciale. Caracteristici principale: - Suprafata utila: 124,22 mp - Compartimentare: open space - Inaltime interioara: 3,78 m - Vitrina: aprox. 5 m - Trafic pietonal: intens - Etaj: parter - Disponibilitate: imediata Spatiul este ideal pentru: - sala de fitness / gym / box / arte martiale / antrenamente functionale - scoala de dans sau studio de miscare - magazin alimentar - showroom - activitati comerciale cu suprafata mare deschisa - servicii cu acces la public Spatiul se inchiriaza de pe persoana juridica, iar la pretul afisat se adauga TVA. Datorita suprafetei generoase, compartimentarii open space si amplasarii intr-o zona intens frecventata, spatiul ofera vizibilitate, flexibilitate si potential comercial, fiind potrivit pentru afaceri orientate spre public. Pentru mai multe detalii si pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie.