Spatiu comercial in zona Farmec

2.601 € / lună
15.67 € / mp / lună

Mărăști, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
166 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
4
An constr.:
2008 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial in zona Farmec, cartier Marasti. Imobilul, in suprafata utila de 166 mp, are o deschidere de 8 ml, cu expunere favorabila si posibilitate de reclama luminoasa. Acesta este compartimentat intr-o incapere open-space, grup sanitar, birou si vestiar. Spatiul se preda finisat, dispune de centrala termica proprie, incalzire cu calorifere, contorizare separata, curent trifazic si este disponibil imediat. Imobilul se preda finisat, nemobilat si neutilat. Datorita vadului pietonal intens si zonei usor accesibile, spatiul este ideal pentru activitati comerciale sau de birouri cu sau fara public. Pentru informatii suplimentare, programarea unei vizionari sau pentru a va prezenta oferta noastra completa, nu ezitati sa ne contactati telefonic, prin e-mail sau la sediul agentiei noastre de pe str. Aviator Badescu nr. 19, Cluj-Napoca.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8M2140NB Copiat! 198939558 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 166 mp
Regim înălțime: P+4E

Parcul Farmec
Stații autobuz aprox. 132 m
bus-station
Statia Farmec, Linia 36
Stații autobuz aprox. 162 m