Spatiu Comercial de inchiriat Piata 1 Mai, 240mp, parter

2.178 € / lună
0 € / mp / lună

Mărăști, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
240 mp
Tip prop.:
Centru comercial
Niv.:
3
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Capital imobiliare va propune spre inchiere un spatiu comercial de 240mp, situat in cartierul Marasti, zona Clujana. Acesta este situat la parterul unui imobil cu 3 etaje. Dispune de centrala proprie separat de celelalte etaje. Compartimentare: open space aproximativ 200mp, birou si un grup sanitar. Potrivit pentru service auto, statie ITP, mini productie, etc. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati! Nu percem comision la inchiriere. Suprafata construita: 280 mp Nr incaperi: 1 Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie,Calorifere) Finisaje - Izolatii termice (Bloc izolat termic); Podele (Gresie,Marmura,Parchet); Stare interior (Renovat) Dotari - Contorizare (Apometre,Contor caldura,Contor gaz); Dotari imobil (Lift) pret vanzare: 1800 moneda vanzare: EUR pret inchiriere: 1800 moneda inchiriere: EUR moneda inchiriere unitar: EUR
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEUS14044 Copiat! 275350378 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 240 mp
Regim înălțime: P+3E

Chirie / u.m. / lună:
7.5 EUR/mp (total: 1800 EUR/lună) + TVA, Comision 0% cumpărător
Înălțime spațiu (m):
3
Suprafață disponibilă:
240
Disponibilitate spațiu:
închiriat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Rasaritului
Stații autobuz aprox. 191 m
bus-station
Statia P-ta 1 Mai -intors, Linia 1, 23, 50, 52
Stații autobuz aprox. 254 m
tram-station
Libertatea Vest
Stații tramvai aprox. 896 m
train-station
Gara Noua / "Gara de scurt parcurs"
Stații tren aprox. 1464 m
Școală
school
Royal School in Transilvania
Școli aprox. 199 m
kindergarten
Gradinita
Gradinițe aprox. 249 m
school
Liceul Victor Babeș
Școli aprox. 430 m
university
UT Facultatea de Instalatii
Universități aprox. 1010 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 192 m
public-square
Piata 1848
Piețe publice aprox. 424 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 433 m
supermarket
Kaufland
Supermarket aprox. 591 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 94 mp în Mănăștur
1.815 € / lună
Cluj-Napoca, Mănăștur
94 mp utili
Bloc de apartamente
4E
Spațiu comercial, de 108.05 mp, în Între Lacuri
1.960 € / lună
Cluj-Napoca, Între Lacuri
108,05 mp utili
Bloc de apartamente
Spațiu comercial, de 198 mp, în Mărăști
1.800 € / lună
Cluj-Napoca, Mărăști
198 mp utili
Spațiu stradal

Detalii de contact

Capital Imobiliare

Secretariat dedicat

5.00(5 review-uri)

Capital Imobiliare