Inchiriez Spatiu Comercial Marasti Cluj -Napoca

700 € / lună
13.48 € / mp / lună

Mărăști, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
52 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Comision 0%
  • • Locație Verificată
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial cu usi si geamuri mari cu vad comercial foarte bun la strada, este pretabil pentru orice activitate, exceptia face alimentatia publica, spatiul are o suprafata utila de 52mp este pozitionat la parterul unei cladiri noi, spatiul se preda cu centrala termica in funcțiune si calorifere pe pereti, cu instalatiile electrice si de apa trase pe pozitie, la stadiul actual de semifinisat, oferind flexibilitate totala pentru amenajare in functie de specificul activității desfășurate. Configuratia actuala consta intr-un open space, grup sanitar si spatiu depozitare. Contorizare separat. La cerere se poate inchiria si o parcare subterana la pretul de 50 Euro /luna. Detalii si vizualizare la nr tel afisat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041UD Copiat! 275562685 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar
Suprafață utilă: 52 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
13.48 EUR/mp (total: 701 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
52
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Autogara Sens Vest
Stații autobuz aprox. 16 m
bus-station
Statia Bobalna I, Linia 23, 36, 48, 50
Stații autobuz aprox. 41 m
tram-station
Sinterom Nord
Stații tramvai aprox. 974 m
tram-station
Statia TERAPIA1 TRV, Linia 100, 102, 23, 26, 48, 50
Stații tramvai aprox. 980 m
Școală
school
Școala Ion Agârbiceanu
Școli aprox. 581 m
school
Scoala Ion Agarbiceanu
Școli aprox. 581 m
kindergarten
Grăd.Bambi str.1
Gradinițe aprox. 665 m
university
UT Facultatea de Mecanica
Universități aprox. 1233 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 87 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 250 m
supermarket
Kaufland
Supermarket aprox. 701 m
public-square
Piata 1848
Piețe publice aprox. 1070 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 75.00 mp, în Mărăști
660 € / lună
Cluj-Napoca, Mărăști
75 mp utili
Casă/Vilă
1E
Spațiu comercial, de 65.00 mp, în Mărăști
652 € / lună
Cluj-Napoca, Mărăști
65 mp utili
Spațiu comercial, de 36.00 mp, în Dâmbul Rotund
677 € / lună
Cluj-Napoca, Dâmbul Rotund
36 mp utili
Clădire de birouri
2E

Spații comerciale de închiriat în zona Mărăști, Cluj-Napoca