Spatiu comercial sau pentru birouri

30.250 € / lună
23.14 € / mp / lună

Semicentral, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
1.307 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
5
An constr.:
2015 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu situat in zona semicentrala Dorobantilor – Regina Maria, in ansamblul Platinia. Acest spatiu mixt ultrafinisat ofera acces facil din toate cartierele orasului si vizibilitate maxima datorita deschiderii generoase la strada de 60 ml si vitrinei de 35 ml. Localizarea strategica, impreuna cu infrastructura excelenta din zona, il recomanda drept una dintre cele mai competitive oferte din piata actuala pentru segmentul comercial si office. Imobilul dispune de 1307 mp utili si este amplasat integral la parter, beneficiind de 3 cai de acces pietonale si o terasa exterioara de 100 mp. Compartimentarea actuala include 32 de incaperi si 6 grupuri sanitare, insa spatiul poate fi recompartimentat in functie de specificul activitatii. Bucataria profesionala cu zona de luat masa si acces direct pe terasa adauga un plus de functionalitate si confort. Finisajele ultramoderne, sistemul de iluminat LED, climatizarea, sistemul de ventilatie, generatorul de urgenta si infrastructura IT avansata fac din acest spatiu o alegere ideala pentru activitati de birouri, retail, showroom-uri, servicii medicale sau creative. Cele 10 locuri de parcare disponibile ofera un avantaj competitiv semnificativ intr-o zona cu trafic intens. Recomandat pentru companii care cauta un sediu reprezentativ, eficient si usor adaptabil, gata de utilizare fara investitii suplimentare in renovare. Pentru informatii complete, programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa va stam la dispozitie telefonic, prin e-mail sau la sediul agentiei noastre, pe str. Aviator Badescu, nr. 19, Cluj-Napoca.