Spatiu Comercial in Centru Comercial - Zona Traian Vuia - Parcare

4.356 € / lună
14.52 € / mp / lună

Someșeni, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
300 mp
Tip prop.:
Centru comercial
Niv.:
1
An constr.:
2020 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

ID: CP2097968 Spatiu comercial de inchiriat in Cluj-Napoca, zona Traian Vuia. Spatiul se afla intr-un Centru Comercial Nou si Modern, cu diverse magazine cu renume mare si branduri cunoscute precum, PEPCO, KIK, Mega Image, JYSK, KSA, etc. Dispune de parcare in Centrul Comercial. Suprafata disponibila este de 300 mp Spatiul este dispus la parter si este open space. Spatiul beneficiaza de toate utilitatile: - Contorizare separata - Incalzire prin aeroterme - Sistem de ventilatie - Sistem de alarma - Scari rulante - Locuri de parcare Pretul de inchiriere este de 12 euro/luna + TVA Pretul este negociabil in functie de conditiile contractuale. GOLD PARK / Commercial Real Estate – dedicata exclusiv segmentului comercial, am ajuns sa intelegem cele mai profunde nevoi ale clientilor si sa oferim cele mai bune locatii din piata pentru fiecare business. Pentru mai multe oferte asemanatoare, contacteaza-ne acum!
Citește mai mult Citește mai puțin
50 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X80D140NQ Copiat! 265747365 Copiat!
Actualizat în: 04 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 300 mp
Regim înălțime: P+1E+T
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da
Suprafață teren: 5000 mp