Spațiu de birouri, ultracentral!

851 € / lună
11.99 € / mp / lună

Ultracentral, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
71,44 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
3
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Impakt Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu de birouri zona ultracentrala! Spatiul are o suprafata utila de 71 mp, decomandat, compus din 2 incaperi spatioase, hol/receptie și baie. Spatiul dispune de finisaje moderne, centrala termica individuala, parchet ldin lemn masiv, gresie si faianta moderna si se inchiriaza mobilat si utilat conform fotografiilor de prezentare. Datorita zonei in care se afla, aproape de Piata Unirii, de mijloacele de transport in comun, magazine, scoli si este pretabil pentru diferite activitati de birou sau IT. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati la numerele de telefon afisate pe site sau la sediul nostru.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8I714008 Copiat! 258395828 Copiat!
Actualizat în: 08 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 71.441 mp
Regim înălțime: P+3E

Opera Maghiara Est
Stații tramvai aprox. 106 m
tram-station
Statie tramvai (liniile 101, 102)
Stații tramvai aprox. 108 m
bus-station
Statia Emil isac, Liniia 29
Stații autobuz aprox. 112 m
train-station
Gara Cluj-Napoca
Stații tren aprox. 1511 m
Școală
university
UBB Chimie si Inginerie Chimica
Universități aprox. 75 m
university
Facultatea de Chimie (UBB)
Universități aprox. 108 m
school
Colegiul Economic Dr. Iulian Pop
Școli aprox. 165 m
kindergarten
Gradinita Daisy
Gradinițe aprox. 603 m
Recreere
supermarket
Koncert
Supermarket aprox. 251 m