Casa pe Calea Turzii 149

2.400 € / lună
2,400.00 € / mp / lună

Zorilor, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
200 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
An constr.:
2000 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Casă spațioasă de închiriat – Calea Turzii 149, Cluj-Napoca Zonă excelentă – acces facil, ideală pentru firmă sau alte destinatii comerciale Suprafață: 200 mp, construita in anul 2000. Regim de înălțime: Demisol + Parter + Mansardă (D+P+M) . 8 camere | 3 băi – ideală pentru birouri, sediu de firmă, grădiniță privată, clinici, locuință sau activități comerciale, Teren generos: 1.439 mp, 12 locuri de parcare în fața casei, Grădină mare și verde în spate Disponibilă imediat!
Citește mai mult Citește mai puțin
12 Parcări Modernizat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X7DS0400U Copiat! 275538817 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: D+P+M
Stadiu construcție: Există
Suprafață teren: 1439 mp
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Utilități
Gaze Curent Canalizare Apă

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
2400.00 EUR/mp (total: 480000 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
200

Meteor
Stații autobuz aprox. 63 m
bus-station
Calea Turzii
Stații autobuz aprox. 93 m
bus-station
Statia Observatorului III, Linia 21, 40
Stații autobuz aprox. 115 m
bus-station
W.A. Mozart
Stații autobuz aprox. 253 m
Școală
school
Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu"
Școli aprox. 171 m
school
Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu
Școli aprox. 172 m
university
Facultatea Arte Plastice, Sectia Foto-Video
Universități aprox. 175 m
kindergarten
Helen
Gradinițe aprox. 1097 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 101 m
supermarket
Sigma Shopping Center
Supermarket aprox. 261 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 600 m
public-square
Piața "Lucian Blaga" (fosta Păcii)
Piețe publice aprox. 1630 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 440 mp în Zorilor
2.508 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
Producție/Servicii
1E
Spațiu comercial, de 112 mp, în Grigorescu
2.451 € / lună
Cluj-Napoca, Grigorescu
112 mp utili
Bloc de apartamente
3E
Spațiu comercial, de 126 mp, în Zorilor
2.363 € / lună
Cluj-Napoca, Zorilor
126 mp utili
Centru comercial
2020

Spații comerciale de închiriat în zona Zorilor, Cluj-Napoca