Gara, spatiu comercial din constructie, 218 mp.

3.600 € / lună
16.51 € / mp / lună

Gara, Constanța

Sup. utilă / mp. utili:
218 mp
Tip prop.:
Centru comercial
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Agentia Zig-Zag Intermed va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu destinatie specifica pretabil desfasurarii unei game variate de activitati (BIROURI/CABINETE/SHOWROOM/CLINICA etc), amplasat in zona traficata, facil de reperat. Spatiul ,cu o suprafata utila de 218 mp., este compartimentat in 2 openspace-uri generoase (50,70 mp.), 2 birouri, 2 grupuri sanitare si oficiu. Exista 2 cai de acces (inclusiv rampa aprovizionare) si dispune de toate utilitatile necesare desfasurarii activitatii. Beneficiază de rampă de aprovizionare în partea din spate, curent trifazic (380 V), iar fațada a fost complet schimbată și ventilată, oferind vizibilitate și un aspect modern. Proprietar persoana fizica (chirie nepurtatoare de TVA).
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XECR140DC Copiat! 268152445 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 218 mp
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Climatizare
Aer condiționat
Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Spitatul Municipal; Linia 2,5,40,40C,101C
Stații autobuz aprox. 119 m
bus-station
Statia Policlina 2; Linia 48
Stații autobuz aprox. 188 m
train-station
Gara CFR Constanta(1960)
Stații tren aprox. 410 m
train-station
Gara Constanța(1960)
Stații tren aprox. 486 m