SPATIU BIROU SAU COMERCIAL BINE POZITIONAT IN CART BRAZDA

2.200 € / lună
17.60 € / mp / lună

Brazda lui Novac, Craiova

Sup. utilă / mp. utili:
125 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
1990 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiul este ideal pozitionat pentru orice domeniu de activitate avand vizibilitate stradala si vad pietonal foarte bun . Suprafata este de 125 metri patrati utili , si vitrina cu deschidere mare de 10 metri. PRIME IMOBILIARE va este alaturi pentru informatii si vizionare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEMG1401I Copiat! 271431306 Copiat!
Actualizat în: 10 Februarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 125 mp

bus-station
Spitalul nr. 2
Stații autobuz aprox. 278 m
bus-station
Spitalul nr. 2
Stații autobuz aprox. 286 m
tram-station
Spitalul nr. 2
Stații tramvai aprox. 443 m
tram-station
Spitalul nr. 2
Stații tramvai aprox. 450 m
Școală
school
Scoala Gimnaziala Traian
Școli aprox. 134 m
school
Colegiul Constantin Brancusi
Școli aprox. 307 m
kindergarten
Gradinita Tedy Bear
Gradinițe aprox. 499 m
university
Universitatea din Craiova
Universități aprox. 522 m
Recreere
restaurant
Restaurant Libanez
Restaurant aprox. 128 m
park
Parcul Teatrului
Parcuri aprox. 334 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 521 m
supermarket
Mercur Center
Supermarket aprox. 578 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 122 mp în Exterior Sud
2.178 € / lună