Afacere de inchiriat HORECA /Craiova

3.631 € / lună
13.35 € / mp / lună

Brazda lui Novac, Craiova

Sup. utilă / mp. utili:
272 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
2020 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Prime Imobiliare ADS Craiova va ofera spre inchiriere, cu 0 % comision, o afacere la cheie in industria HORECA. Bucătărie profesională / laborator producție HoReCa – ~300 mp, complet echipat, Craiova (Brazda lui Novac) Preț: • 3.000 €/lună + TVA – include echipamente + mobilier (conform listei) • alternativ: 2.500 €/lună + TVA – fără echipamente, doar spațiul Descriere (scurt și orientat pe business): Închiriez spațiu HoReCa “la cheie”, ideal pentru catering, producție ready-meals (volum mediu), patiserie/cofetărie, cloud kitchen sau bucătărie centrală pentru livrări. Spațiul este compartimentat cu fluxuri funcționale și permite obținerea avizelor necesare (DSVSA/DSP/ISU, în funcție de activitate). Detalii cheie: • Suprafață: aprox. 300 mp • Locație: Brazda lui Novac, Craiova (clădire de birouri) • Stare: gata de utilizare • Contract minim: 12 luni • Garanție: 3 luni (varianta cu echipamente) / 1 lună (fără echipamente) • Etaj 2, fără lift – recomandat pentru activități cu aprovizionare planificată / volum mediu Echipare (rezumat): Cuptoare profesionale (AngeloPo + Unox multiple), dospitor, congele/frigidere profesionale, sous-vide, camere de vidat, plite electrice, abatoare, feliatoare, deshidrator, Thermomix, bancuri de lucru etc. (lista completă la cerere). Call to action: Pentru vizionare și lista completă de echipamente, mesaj/telefon. Pentru mai multe detalii o puteti contacta pe Maria Tutunariu .