Test Comercial 11.05.2026, 01:41:24

19.609.902 € / lună
108,342.00 € / mp / lună

Darova, Județul Timiș

Sup. utilă / mp. utili:
556 mp
Tip prop.:
Showroom
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Test Comercial 11.05.2026, 01:41:24 - Suprafata utila 181 mp, pret 108342 EUR/mp/luna.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041QT Copiat! 275533523 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Suprafață utilă: 181 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
108342.00 EUR/mp (total: 19609902 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
181

Spații comerciale de închiriat în Darova, Județul Timiș