Spatiu Comercial, 50mp, Sf Lazar

1.700 € / lună
34 € / mp / lună

Ultracentral, Iași

Sup. utilă / mp. utili:
50 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
Niv.:
4
An constr.:
1980 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial prin destinatie, in suprafata de 51mp, intr-o zona extrem de cunoscuta in Iasi, cu trafic intens atat pietenol cat si rutier. Spatiul se afla in proximitatea complexului Palas Mall. Chiria este de 1700euro/luna, spatiul se elibereaza incepand cu data de 01.07.2026. Se doreste contract pe minim 2 ani. Pentru mai multe detalii, programarea unei vizionari va rog sa ma contactati la tel: Stelian Comision 0%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XGCP04007 Copiat! 275570926 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+4E
Stadiu construcție: Există
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Comision
0%

Certificat energetic:

Clasa energetică: B

Vecinătăți:

Palas

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
34.00 EUR/mp (total: 1700 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
50
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 4

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia "Sala Polivalenta", linia 41, 28, 41B
Stații autobuz aprox. 251 m
tram-station
Statia "Sala Polivalenta", linia 1,13
Stații tramvai aprox. 269 m
bus-station
Biserica Lipoveneasca
Stații autobuz aprox. 370 m
train-station
Gara Internațională Nicolina
Stații tren aprox. 1143 m
Școală
kindergarten
Gradinita cu program prelungit nr.28
Gradinițe aprox. 170 m
university
Departamentul de Ingineria Instalatiilor
Universități aprox. 218 m
kindergarten
Gradinita nr. 1
Gradinițe aprox. 498 m
school
Scoala auto Soferul Amator
Școli aprox. 516 m
Recreere
supermarket
Auchan
Supermarket aprox. 97 m
mall
Shopping Center on Shopping Street(Palas) (en)
Mall aprox. 152 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 165 m
park
Carusel
Parcuri aprox. 188 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 300 mp în Tătărași
1.650 € / lună
Iași, Tătărași
300 mp utili
Depozitare
Spațiu comercial, 56 mp în Bucșinescu
1.568 € / lună
Iași, Bucșinescu
57 mp utili
Centru comercial
1E
Spațiu comercial, de 101 mp, în Podul de Fier
1.717 € / lună
Iași, Podul de Fier
101 mp utili
1E
1980

Spații comerciale de închiriat în zona Ultracentral, Iași