Spatiu comercia,central Marghita,Bihor

820 € / lună
6.83 € / mp / lună

Marghita, Județul Bihor

Sup. utilă / mp. utili:
120 mp
An constr.:
1980 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

INTEGRIS IMOBILIARE OFERA SPRE INCHIRIERE: Spatiu comercial premium, situat ultracentral, in Marghita. Spatiul are o suprafata utila de 120 mp, ideal pentru activitati de retail, servicii sau birouri, showroom, clinica, etc. Beneficiaza de vitrina stradala generoasa, care ofera vizibilitate excelenta si lumina naturala abundenta, perfecta pentru expunere si branding. Spatiul este atent compartimentat, optimizand fluxul de lucru si permitand organizarea eficienta a zonelor de functionare. Acces facil, pozitionare intr-o zona cu trafic pietonal intens si proximitate fata de punctele de interes, institutii si mijloace de transport. Chirie: 820 euro luna usor negociabil Garantie materiala: 850 euro Comision agentie: 50% din pretul unei chirii Telefon: Anca Luncan
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XERM04000 Copiat! 274711099 Copiat!
Actualizat în: 18 Martie 2026
Stadiu construcție: Există

Utilități

Comision
50%

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 70 mp, în Calea Clujului
750 € / lună
Oradea, Calea Clujului
70 mp utili
Bloc de apartamente
2025
Spațiu comercial, 55 mp în Calea Aradului
820 € / lună
Oradea, Calea Aradului
55 mp utili
Centru comercial
Spațiu comercial, de 65.00 mp, în Est
750 € / lună
Oradea, Est
65 mp utili

Detalii de contact

Integris Imobiliare

Ioana Bonca Agentie Imobiliara

Integris Imobiliare