Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogosoaia - Buftea

22.022 € / lună
4.24 € / mp / lună

Mogoșoaia, Județul Ilfov

Sup. utilă / mp. utili:
5.200 mp
Tip prop.:
Logistică
An constr.:
2020 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Mogosoaia - Buftea, ILFOV. Proprietate este compusa din teren suprafata 12.000mp, cladiri suprafata totala 5.200mp(format din 2 , depozite - 3.000mp, depozit - 2.200mp), inaltime 9ml, dispuse pe parter, accesul se face prin 4 usi tip drive in. Spatiu este construit din structura cu stalpi din beton si ferme metalice si panouri sandwich, curte betonata, instalatie de hidranti interioara si exterioara, autorizatie ISU. La solicitarea unui posibil client se poate monta poduri rulante, maxim 10tone pod. Spatiul dispune de utilitati: apa(put), canalizare(statie epurare), curent electric 220 – 380kw. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale logistic depozitare hala. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil din 01.07.2026. Pret – 18.200euro luna+TVA COMISION AGENTIE 50-100% din prima luna de chirie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9E31411O Copiat! 273963098 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Înălțime spațiu (m): 11
Structură rezistență: Beton
Stadiu construcție: Există

Utilități

Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Gara Buftea
Stații autobuz aprox. 1968 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 623 m
restaurant
La Casolare
Restaurant aprox. 852 m
park
Pădurea Moțoc