400mp - spatiu comercial - Moldova Noua

4.400 € / lună
11 € / mp / lună

Moldova Veche, Județul Caraș Severin

Sup. utilă / mp. utili:
400 mp
Tip prop.:
Centru comercial
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial disponibil pentru inchiriere, potrivit pentru activitati de retail, showroom, servicii sau alte concepte comerciale. Locatia beneficiaza de vizibilitate buna si acces facil, fiind o oportunitate potrivita pentru operatori care cauta un punct nou de lucru intr-o zona cu potential. Pentru mai multe detalii, planuri sau conditii comerciale, nu ezitati sa ne contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin
90 Parcări Modernizat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X7S40400B Copiat! 275494482 Copiat!
Actualizat în: 29 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: În construcție
Grad de ocupare: 80%
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Utilități
Curent Canalizare Apă Panouri solare
Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
11.00 EUR/mp (total: 4400 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
400
Disponibilitate spațiu:
24.08.2027

Parc
Parcuri aprox. 315 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 350 m
park
Parc
Parcuri aprox. 492 m
park
Parc
Parcuri aprox. 689 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 500 mp, în Central
4.500 € / lună
Reșița, Central
500 mp utili
Centru comercial
2025
Spațiu comercial, 511 mp în Central
4.496 € / lună
Reșița, Central
511 mp utili

Spații comerciale de închiriat în Moldova Veche, Județul Caraș Severin