Spatiu comercial de inchiriat zona Ceyrat, Oradea, Bihor

720 € / lună
13.09 € / mp / lună

Central, Oradea

Sup. utilă / mp. utili:
55 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Gaminvest oferă spre închiriere spațiu comercial în zona Ceyrat – 55 mp, ideal pentru diverse activități Gaminvest vă propune spre închiriere un spațiu comercial cu o suprafață utilă de 55 mp, situat la parterul unui bloc, într-o zonă cu trafic intens pietonal și auto – zona Ceyrat. Spațiul este pretabil pentru o gamă largă de activități comerciale, precum: farmacie salon de înfrumusețare salon de masaj birouri magazin de proximitate alte servicii Avantaje: Stradă foarte circulată, vizibilitate excelentă Acces facil la mijloace de transport în comun În apropiere de școli, grădinițe, minimarketuri și un cartier rezidențial nou, aflat în plină dezvoltare Toate utilitățile disponibile: apă, canalizare, curent electric, încălzire de la rețeaua orașului Spatiul are 2 baii functionale, una dintre bai fiind cu dus Dotat cu aer condiționat, pentru un confort termic optim pe timpul verii Spațiul este disponibil imediat și poate fi adaptat în funcție de nevoile chiriașului. Pretul de inchiriere este de 720 de euro pe luna negoociabil. Pentru mai multe informatii si vizionari nu ezitati sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X56E040HE Copiat! 274868768 Copiat!
Actualizat în: 17 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 55 mp
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Climatizare
Aer condiționat