Spatiu comercial premium cu dublu acces si parcare- IDEAL CLINICA sau SHOWROOM

12.502 € / lună
16.67 € / mp / lună

Otopeni, Județul Ilfov

Sup. utilă / mp. utili:
750 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre inchiriere spatiu comercial modern, IDEAL pentru CLINICA MEDICALA, CABINET, CENTRU DE INFRUMUSETARE sau SHOWROOM . Proprietatea beneficiaza de dublu acces, atat din Strada Odǎii, cat si din Soseaua Bucuresti-Ploiesti, facilitand fluxul eficient de clienti si aprovizionare. In plus, spatiul dispune de locuri de parcare dedicate,un avantaj important pentru activitatile comerciale sau medicale. Spatiul este luminos, eficient compartimentat si permite adaptarea in functie de necesitatile viitorului chirias. Amplasarea intr-o zona cu tafic auto si pietonal intens asigura o expunere excelenta pentru orice tip de activitate comerciala sau medicala.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041I6 Copiat! 275442984 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar
Suprafață utilă: 750 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
16.67 EUR/mp (total: 12503 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
750
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Amco, linia 783
Stații autobuz aprox. 135 m
bus-station
Statia Pasaj Otopeni, linia 149,304
Stații autobuz aprox. 557 m
bus-station
Statia Sat Odai, linia 304
Stații autobuz aprox. 981 m
train-station
Gara Otopeni
Stații tren aprox. 1284 m
Școală
school
Liceul Teoretic Ioan Petrus - Corp 1
Școli aprox. 1185 m
school
Liceul Teoretic Ioan Petrus - Corp 2
Școli aprox. 1230 m
kindergarten
Gradinita cu program prelungit nr. 2 Otopeni
Gradinițe aprox. 1326 m
kindergarten
Gradinita numarul 1
Gradinițe aprox. 1353 m
Recreere
restaurant
McDonald's
Restaurant aprox. 65 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 724 m
park
La Gratar
Parcuri aprox. 1028 m
supermarket
Mega Image Otopeni
Supermarket aprox. 1728 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, în Central
11.900 € / lună
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
Logistică
2026
Spațiu comercial, de 321.9 mp, în Nord
13.310 € / lună
Județul Ilfov, Voluntari
321,9 mp utili
Bloc de apartamente
2022
Teren construcție, în Central
12.500 € / lună

Spații comerciale de închiriat în Otopeni, Județul Ilfov