ULTRACENTRAL – SPAȚIU CU POTENȚIAL PENTRU PUB / RESTAURANT / TERASA

1.400 € / lună
10 € / mp / lună

Ultracentral, Ploiești

Sup. utilă / mp. utili:
140 mp
Tip prop.:
Centru comercial
Niv.:
2
  • • Comision 0%
  • • Locație Verificată
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Oferim spre închiriere un spațiu ideal pentru dezvoltarea unui concept de pub, restaurant, lounge, club, spațiu de joacă pentru copii sau alte activități recreative și de entertainment. Spațiul dispune de: • acces facil și intrare separată + parcare; • zonă exterioară amplă, ideală pentru amenajare terasă; • compartimentare ce permite multiple variante de amenajare; • suprafață potrivită pentru activități comerciale cu public; • posibilitate de personalizare și adaptare în funcție de conceptul dorit. Locația are un potențial foarte bun pentru: – pub / sports bar; – restaurant sau bistro; – lounge / hookah lounge; – spațiu de evenimente private; – spațiu de joacă pentru copii; – activități recreative, gaming, escape room etc. Spațiul nu mai funcționează de câțiva ani, oferind astfel noului chiriaș posibilitatea de a-l reorganiza și amenaja conform propriului concept. Pentru detalii suplimentare, schițe, suprafețe și programarea unei vizionări: - Florin
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEEJ04007 Copiat! 275577171 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: D+P+2E+T
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
10.00 EUR/mp (total: 1400 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
140
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Demisol / 2

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Galerii
Stații autobuz aprox. 181 m
bus-station
Coreco
Stații autobuz aprox. 229 m
tram-station
Colinii
Stații tramvai aprox. 530 m
tram-station
Mihai Viteazul
Stații tramvai aprox. 788 m
Școală
school
Liceul Economic
Școli aprox. 633 m
school
Scoala nr. 14
Școli aprox. 686 m
kindergarten
Gradinita
Gradinițe aprox. 1336 m
kindergarten
Gradinita Hello Kids
Gradinițe aprox. 1607 m
Recreere
pub
Retro
Pub aprox. 15 m
park
Parc
Parcuri aprox. 112 m
supermarket
Carrefour Express
Supermarket aprox. 200 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 753 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 96 mp în Republicii
1.500 € / lună
Ploiești, Republicii
96 mp utili
Bloc de apartamente
10E
Spațiu comercial, 100 mp în Ultracentral
1.500 € / lună
Ploiești, Ultracentral
100 mp utili
Clădire de birouri
7E
Spațiu industrial, în B-dul București
1.400 € / lună
Ploiești, B-dul București
Producție/Servicii
2000

Spații comerciale de închiriat în zona Ultracentral, Ploiești