Spatiu comercial cu parcare proprie , Ploiesti, ultracentral

651 € / lună
18.08 € / mp / lună

Ultracentral, Ploiești

Sup. utilă / mp. utili:
36 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
2000 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Inchiriere spatiu comercial central , situat la parter, in Ploiesti, zona Gh. Doja, halele centrale, avand ca vecinatati Sectia 1 de Politie, Colegiul National Ioan Luca Caragiale, magazine etc. Are o suprafata utila de 36 mp recent renovata si igienizata , este compusa din hol , 2 camere si o baie si dispune de: tamplarie PVC cu geam termopan, gresie, faianta, vopsea lavabila , centrala proprie Buderus etc. Beneficiaza de 2 locuri de parcare in curtea proprie. Se preteaza pentru diferite activitati comerciale precum magazine, reprezentante, pariuri sportive, cafenea , birouri , cabinete medicale , saloane etc. Utilitati: apa, gaz, canalizare, lumina. Pret: 650 euro (1 luna chirie + 1 luna garantie)
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XF2F1403U Copiat! 274765925 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare

Vecinătăți:

Scoala/gradinita, Ultracentral, Piata, Trafic Pietonal, Supermarket, Banca, Zona comerciala, Autobuz

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Coreco
Stații autobuz aprox. 254 m
bus-station
Statia Galerii
Stații autobuz aprox. 384 m
tram-station
Colinii
Stații tramvai aprox. 497 m
tram-station
Statie
Stații tramvai aprox. 784 m
Școală
school
Liceul Caragiale
Școli aprox. 302 m