Inchiriere Hala Predeal (fosta fabrica de paine Vel Pitar)

4.990 € / lună
4.99 € / mp / lună

Predeal, Județul Prahova

Sup. utilă / mp. utili:
1.000 mp
Tip prop.:
Showroom
An constr.:
1971 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Va propunem la Inchiriere o hala situata In Predeal, amplasata la doar 5 minute de centrul orasului Predeal. Proprietatea este compusa dintr - o hala de aproximativ 1000 mp si un teren de 3200 mp. Accesul se face direct din DN iar strada este asfaltata. Hala dispune de rampa tir, toate utilitatile si post trafo. Cladirea se va inchiria dupa efectuarea lucrarilor de amenajare interioara.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XET41400N Copiat! 275539514 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Suprafață utilă: 1000 mp

Gara Predeal
Stații autobuz aprox. 785 m
train-station
Statia CFR Predeal
Stații tren aprox. 807 m
Școală
kindergarten
Gradinita nr. 1
Gradinițe aprox. 529 m
kindergarten
Gradinita 1A
Gradinițe aprox. 820 m
school
Liceul Mihail Saulescu
Școli aprox. 832 m
school
Liceul Teoretic Mihail Săulescu
Școli aprox. 837 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 645 m
restaurant
Restaurant Vatra Regala ***
Restaurant aprox. 645 m
sports-ground
Patinoar
Terenuri sport aprox. 695 m
supermarket
Supermarket
Supermarket aprox. 710 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 1491 mp în Mihai Bravu
5.445 € / lună
Ploiești, Mihai Bravu
1.491 mp utili