1

Aviatiei Promenada metrou office 128 mp

1.984 € / lună
15.50 € / mp / lună

Aviației, București

Sup. utilă / mp. utili:
128 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Aviatiei Promenada metrou, imobil ofiice - etaj 5, office supr. utila 128 mp, 2 gr sanitare , bucatarie, climatizare, 2 lifturi, paza 24/24, supraveghere video. Posibilitate parcare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X81C140V3 Copiat! 275259237 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 128 mp

Utilități

Comision
Standard

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Barbu Vacarescu / Soseaua Pipera, linia 5,112
Stații autobuz aprox. 21 m
tram-station
Soseaua Pipera
Stații tramvai aprox. 45 m
metro-station
Metrorex. Stația Aurel Vlaicu (M2)(1987)
Stații metrou aprox. 197 m
bus-station
Rt 455 Pipera Tunari Maxi taxi Terminal (en)
Stații autobuz aprox. 226 m
Școală
school
Scoala Generala Nr. 12
Școli aprox. 338 m
school
Scoala cu clasele I-VIII nr.12 "Herastrau"
Școli aprox. 348 m
kindergarten
Gradinita SOS Satul Copiilor
Gradinițe aprox. 584 m
kindergarten
Gradinita Miniterra
Gradinițe aprox. 596 m
Recreere
supermarket
Mega Image Concept Store
Supermarket aprox. 71 m
restaurant
Restaurant "La Nova".
Restaurant aprox. 71 m
park
Parc
Parcuri aprox. 403 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 445 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 220 mp în Sisești