Inchiriere spatiu comercial 110 mp – zona Banu Manta - Mihalache

2.400 € / lună
21.82 € / mp / lună

Banu Manta, București

Sup. utilă / mp. utili:
110 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiul dispune de o suprafata de 110mp desfasurarti pe parter, din care 54mp open space. Deschiderea stradala de 10m confera spatiului o vizibilitate comerciala excelenta. Calitatea amenajarii este deosebita, spatiul fiind pregatit pentru utilizare imediata. Suprafață: 110mp Pret: 2400euro/luna, TVA 0
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP504132 Copiat! 275558798 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
21.82 EUR/mp (total: 2400 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
110
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Banu Manta, linia 205,282
Stații autobuz aprox. 63 m
tram-station
Dr. Constantin Caracas
Stații tramvai aprox. 226 m
metro-station
Metrou Victoriei - iesire Aviatorilor
Stații metrou aprox. 542 m
trolleybus-station
Statie Soseaua Nicolae Titulescu 65, 97, 86
Stații troleibuz aprox. 1029 m
Școală
school
Colegiul National de Informatica "Tudor Vianu"
Școli aprox. 212 m
school
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu
Școli aprox. 212 m
kindergarten
Gradinita nr. 2
Gradinițe aprox. 279 m
university
Universitatea Politehnica Bucuresti
Universități aprox. 867 m
Recreere
park
Parcul Kiseleff(1832)
Parcuri aprox. 247 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 262 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1401 m
hypermarket
Intrarea in caminele C si D din grozavesti
Hipermarket aprox. 1912 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 56 mp în 1 Mai
2.268 € / lună
București, 1 Mai
56 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, de 98.54 mp, în Străulești
2.266 € / lună
București, Străulești
98,54 mp utili
Centru comercial
2026
Spațiu comercial, de 97.00 mp, în Străulești
2.231 € / lună
București, Străulești
97 mp utili
Centru comercial
2026