Spațiu Comercial Titulescu 62 | 131 mp | Vizibilitate Maximă

3.630 € / lună
27.71 € / mp / lună

Banu Manta, București

Sup. utilă / mp. utili:
131 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
An constr.:
1980 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Vă oferim spre închiriere un spațiu comercial strategic poziționat pe Șoseaua Nicolae Titulescu nr. 62, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ideal pentru diverse activități de business. Suprafață Utilă: 131 mp, compartimentați eficient pentru a maximiza zona de vânzare/lucru. Vizibilitate: Vitrină amplă la stradă, oferind o expunere excelentă pentru branding și produse Utilități Complete: Energie electrică, apă curentă și canalizare. Spațiul este situat în inima zonei Banu Manta, la doar câteva minute de Primăria Sectorului 1 și Piața Victoriei. Beneficiază de acces facil către mijloacele de transport în comun: Autobuze: 182, 282, N1, N10 Tramvai: 1, 10, 42 (stație chiar în fața imobilului) Metrou: Acces rapid către stațiile Basarab și Piața Victoriei. Datorită poziționării și compartimentării, spațiul se pretează pentru: Showroom sau magazin de prezentare; Clinică medicală sau laborator; Sucursală bancară sau birouri; Farmacie sau drogherie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4KE142F8 Copiat! 275536642 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 131 mp

Vecinătăți:

Primăria Sector 1

Disponibilitate proprietate: