Spațiu Comercial | Gara de Nord | 200mp | Disponibil imediat

1.750 € / lună
8.75 € / mp / lună

Gara de Nord, București

Sup. utilă / mp. utili:
200 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
An constr.:
2010 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat – 200 mp – zona Garii de Nord, Sector 1 Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial versatil, situat la parterul unui imobil pozitionat strategic pe strada Atelierului nr. 14. Locatia beneficiaza de o vizibilitate excelenta, fiind situata in imediata apropiere a Pietei Matache si a Garii de Nord, o zona cu trafic pietonal si auto constant. Detalii principale: Suprafata utila: 200 mp. Compartimentare: Spatiul este impartit in 3 unitati separate, fiecare fiind dotata cu grup sanitar propriu, oferind astfel flexibilitate in organizarea activitatii sau posibilitatea de a gazdui departamente diferite. Dispune si de un subsol de 15 metri patrati. Vizibilitate: Vitrina generoasa si acces direct din strada. Dotari si facilitati: Confort termic: Sistem de incalzire propriu si instalatie de aer conditionat. Conectivitate: Acces la internet de mare viteza. Siguranta: Sistem de alarma performant si monitorizare video atat la interior, cat si la exterior. Parcare: Facilitati de parcare disponibile in zona. Destinatii recomandate: Datorita compartimentarii si amplasarii centrale, spatiul este pretabil pentru o gama larga de activitati, precum: Retail (magazin sau showroom); Servicii medicale (farmacie, cabinet medical sau stomatologic); Estetica (salon de infrumusetare); Activitati de birou (sediu de firma, agentie). Localizare si acces: Proprietatea se bucura de un acces facil catre toate mijloacele de transport in comun (metrou Gara de Nord, linii de tramvai si autobuz), facilitand legatura directa cu restul orasului. Conditii financiare: Pret inchiriere: 1800 Euro / luna (negociabil).