Calea Griviței | Lângă metrou | 260 mp | 3.700 €/lună

3.700 € / lună
3,700.06 € / mp / lună

Grivița, București

Sup. utilă / mp. utili:
260 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial situat chiar lângă stația de metrou, pe Calea Griviței. Suprafața permite multiple utilizări comerciale. Zonă cu trafic constant și acces rapid către principalele puncte ale orașului.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP50412D Copiat! 275558733 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
3700.06 EUR/mp (total: 962016 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
260
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statie Clabucet 780, N117, 105, 65, 97, 86
Stații autobuz aprox. 84 m
tram-station
Carpati
Stații tramvai aprox. 100 m
metro-station
Metrorex. Stația 1 Mai (M4)(2000)
Stații metrou aprox. 133 m
train-station
Halta CFR Bucuresti Basarab h
Stații tren aprox. 1188 m
Școală
school
Scoala Nr. 180
Școli aprox. 434 m
school
Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"
Școli aprox. 434 m
kindergarten
Gradinita de copii nr.281 Steaua
Gradinițe aprox. 950 m
university
Facultatea de Biotehnologii
Universități aprox. 1054 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 52 m
park
Parc
Parcuri aprox. 125 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 434 m
public-square
Piata Montreal
Piețe publice aprox. 1712 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 175 mp în Sisești
3.500 € / lună
București, Sisești
175 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, 95.6 mp în Floreasca
3.470 € / lună
București, Floreasca
95,6 mp utili
Bloc de apartamente
21E
Proprietate specială, 91 mp în Băneasa
3.853 € / lună
București, Băneasa
91 mp utili
1E

Spații comerciale de închiriat în zona Grivița, Sector 1