Inchiriere Spatiu Comercial - Sos. Pipera 107 mp

3.630 € / lună
33.93 € / mp / lună

Pipera, București

Sup. utilă / mp. utili:
107,27 mp
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

R.E.A. Imobiliare va prezinta spre inchiriere un spatiu comercial situat la parter, pe Sos. Pipera, sector 2, Bucuresti. Suprafata utila este de 107,27 mp, iar spatiul dispune de finisaje moderne, vitrina generoasa cu vizibilitate stradala si iluminat natural excelent. Incaperea principala este deschisa, ideala pentru activitati comerciale, retail, showroom sau birouri. Spatiul beneficiaza de o locatie avantajoasa, pe Soseaua Pipera, intr-o zona cu trafic pietonal si auto intens, in apropierea zonei de business Pipera. Disponibil imediat. Pretul de inchiriere este de 3.000 EUR/luna. Pentru mai multe detalii si vizionari, ne puteti contacta telefonic, specificand codul de identificare P10611.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XDKS140D7 Copiat! 275480715 Copiat!
Actualizat în: 10 Mai 2026
Suprafață utilă: 107.27 mp
Structură rezistență: Beton
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
100%

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Statia Rocin, linia 16, 36
Stații tramvai aprox. 16 m
tram-station
Rocin
Stații tramvai aprox. 79 m
bus-station
Rocin
Stații autobuz aprox. 86 m
metro-station
Pipera (M2)
Stații metrou aprox. 349 m
Școală
school
Colegiul Tehnic Edmond Nicolau, fostul Electronica
Școli aprox. 1025 m
school
Grupul Scolar Industrial Constantin Brancusi (en)
Școli aprox. 1111 m