5

Bdul Dacia-Vasile Lascar, Spatiu Comercial 160mp cu Vitrina 6ml, Bloc 2013

1.936 € / lună
12.10 € / mp / lună

Dacia, București

Sup. utilă / mp. utili:
160 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
An constr.:
2013
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial situat stradal in zona ultracentrala a Capitalei, Dacia-Vasile Lascar, pretabil pentru diverse activitati comerciale, reprezentante, showroom, sala fitness, farmacie, birouri etc Spatiul este situal la parterul unui bloc construit in anul 2013 care se bucura de o suprafata utila totala generoasa de 160 mp, beneficiind de vitrina cu expunere 6ml la strada. In actuala configuratie spatiul este compartimentat in 4 inaperi, bucatarie si baie. Spatiul poate fi personalizat si recompartimentat in functie de nevoile viitorului chirias, compartimentarea interioara actuala fiind realizata din rigips. Spatiul beneficiaza de urmatoarele dotari: curent trifazic centrala termica proprie climatiizare Daikin Pentru mai multe detalii contactati agentia
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X71R04009 Copiat! 275385369 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026

Chirie / u.m. / lună:
12.10 EUR/mp (total: 1936 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
160
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Statia Piata Gemeni; Linia:5, 16
Stații tramvai aprox. 37 m
bus-station
Mihai Eminescu
Stații autobuz aprox. 213 m
trolleybus-station
Statia Calea Dorobantilor; Liniile:79, 86,
Stații troleibuz aprox. 947 m
metro-station
Metrorex. Stația Ștefan cel Mare (M1)(1989)
Stații metrou aprox. 990 m
Școală
school
Colegiul National "Cantemir-Voda"
Școli aprox. 162 m
kindergarten
Gradinita numarul 257
Gradinițe aprox. 284 m
school
Grădinița (en)
Școli aprox. 466 m
university
CROS - Universitatea Alternativa
Universități aprox. 681 m
Recreere
supermarket
Mega Image Concept Store
Supermarket aprox. 86 m
park
Parc
Parcuri aprox. 160 m
public-square
Piata Latina
Piețe publice aprox. 878 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1346 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 250 mp în Ferdinand
1.500 € / lună
București, Ferdinand
250 mp utili
Centru comercial
2025
Spațiu industrial, 60 mp în Iancului
1.571 € / lună
București, Iancului
2.000 mp utili
Depozitare
Spațiu comercial, 85 mp în Pantelimon
1.700 € / lună
București, Pantelimon
85 mp utili
Spațiu stradal

Detalii de contact

L&M UNIVERSAL

LM UNIVERSAL

3.56(9 review-uri)

L&M UNIVERSAL
PRO