Casa Individuala | De Inchiriat | 9 camere | Renovata/ Reconsolidata

2.800 € / lună
7.89 € / mp / lună

Dacia, București

Sup. utilă / mp. utili:
355 mp
Niv.:
2
An constr.:
1955 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

ID proprietate: P17240 Buna ziua! Dorim sa va prezentam una dintre casele aflate in gestiunea agentiei Mai multe imobile similare pe Pozitionare si locatie: Acest imobil este situat intr-o zona de mare interes din Bucuresti – Dacia, cu multe facilitati in imprejurimi precum restaurante, scoli, centre comerciale, parcuri si acces facil catre mijloacele de transport in comun si statii de metrou. Caracteristici imobil: Imobilul este dispus pe D+P+1 Etaj+Mansarda. Suprafata acestui imobil este de 355 mp utili. Compartimentarea este structurata dupa cum urmeaza: living: spatios si luminos bucatarie: nemobilata si neutilata dormitor: proprietatea beneficiaza de 8 dormitoare baie: 3 grupuri sanitare complet utilate terasa/balcon: spatii disponibile in cadrul proprietatii alte detalii: imobil renovat, reabilitat si consolidat, curent trifazic Casa este ideala atat pentru rezidential, cat si pentru activitati comerciale precum birouri, clinica, afterschool sau sediu firma. Sistemul de incalzire si climatizare: Incalzirea acestui imobil se face prin 2 centrale proprii pe gaz si calorifere. Casa este racordata la toate utilitatile. O estimare pentru cheltuielile aferente intretinerii este de aproximativ 500 Euro/Luna, in functie de consum. Parcare si anexe: Locurile de parcare se gasesc in fata proprietatii. Proprietatea beneficiaza de multiple spatii de depozitare si compartimentare flexibila. Chirie: 2800 Euro/Luna + 1 luna garantie. Mai multe imobile similare si alte servicii pe Pentru o posibila vizionare, detalii sau oferte similare, nu ezitati sa ma contactati! Echipa „Cine cauta, gaseste.” Pentru aceasta proprietate se percepe comision!