3

Inchiriere Spatiu Comercial Vasile lascar Dacia

290 € / lună
41.43 € / mp / lună

Dacia, București

Sup. utilă / mp. utili:
7 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
Niv.:
1
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiul este situat stradal pe Vasile Lascar, zona Dacia, parter, 7 mp + 7 mp(pivnita), aer conditionat, liber Nr grupuri sanitare: 1 Suprafata construita: 14 mp Nr incaperi: 1 Utilitati - Sistem incalzire (Calorifere); Climatizare (Aer conditionat); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare) Finisaje - Podele (Gresie); Stare interior (Buna) pret inchiriere: 290 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X5QM04008 Copiat! 272845571 Copiat!
Actualizat în: 27 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 7 mp
Regim înălțime: P+1E

Comision
50%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
41.43 EUR/mp (total: 290 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
7

Batistei
Stații autobuz aprox. 306 m
tram-station
Statia Batistei; Linia: 5, 16
Stații tramvai aprox. 338 m
metro-station
Metrorex. Stația Universitate (M2)(1987)
Stații metrou aprox. 579 m
trolleybus-station
Statia Calea Dorobantilor; Liniile:79, 86,
Stații troleibuz aprox. 812 m
Școală
school
Scoala de muzica nr. 4
Școli aprox. 96 m
kindergarten
Gradinita nr.203 (fosta Clementa)
Gradinițe aprox. 173 m
school
Scoala Nr. 19 Tudor Arghezi
Școli aprox. 207 m
university
Rectoratul UMF "Carol Davila"
Universități aprox. 281 m
Recreere
park
60 Minutes
Parcuri aprox. 80 m
supermarket
OK Non-stop Supermarket (en)
Supermarket aprox. 129 m
public-square
Piata Rosetti
Piețe publice aprox. 586 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1376 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 22 mp în Universitate
308 € / lună
București, Universitate
22 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, 50 mp în Timpuri Noi
275 € / lună
București, Timpuri Noi
50 mp utili
Spațiu stradal
1E
Spațiu comercial, de 15 mp, în Bucureștii Noi
300 € / lună
București, Bucureștii Noi
15 mp utili
Centru comercial
1E