Ferdinand Inchiriez spatiu comercial stradal 20 mp parter+etaj curent trifazic

690 € / lună
34.50 € / mp / lună

Foișorul de Foc, București

Sup. utilă / mp. utili:
20 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
Niv.:
1
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Se inchiriaza spatiu comercial in suprafata de 20mp situat in zona accesibila traficului pietonal,aproape de spital,scoli,statie de autobuz. Spatiul are doua niveluri ( P+1 ) si are utilitati: bransament trifazat, apa si canalizare. Nu exista asociatie de proprietari in bloc ceea ce rezulta un cost mic pe luna de administrare. Chiria este de 690 euro pe luna cu 2 luni de garantii. Se preteaza pentru multiple activitati deoarece este stradal si are vad comercial.
Citește mai mult Citește mai puțin
Aer condiționat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCKP0405L Copiat! 275580824 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+1E
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Utilități
Gaze Curent Canalizare Apă
Comision
50%

Certificat energetic:

Clasa energetică: A

Vecinătăți:

Bd Ferdinand

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
34.50 EUR/mp (total: 690 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
20
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 1

Puncte de interes

Mijloace transport
trolleybus-station
Statia Foisorul de Foc linii : 79,86
Stații troleibuz aprox. 18 m
bus-station
Statia Foisorul de Foc linia 133, 135, N108,69, 85, 79, 86
Stații autobuz aprox. 30 m
tram-station
Bd. Pache Protopopescu
Stații tramvai aprox. 135 m
metro-station
Statia Soseaua Mihai Bravu, linia 14
Stații metrou aprox. 834 m
Școală
kindergarten
Gradinita
Gradinițe aprox. 115 m
school
Gradinita Montessori
Școli aprox. 162 m
kindergarten
Amalia's Kindergarten (en)
Gradinițe aprox. 409 m
university
Facultatea de Instalatii (en)
Universități aprox. 416 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 298 m
park
Parcul Izvorul Rece
Parcuri aprox. 437 m
public-square
Piata Latina
Piețe publice aprox. 591 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 841 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 50 mp în Lacul Tei
750 € / lună
București, Lacul Tei
50 mp utili
Casă/Vilă
1E
Spațiu comercial, de 52 mp, în Doamna Ghica
750 € / lună
București, Doamna Ghica
52 mp utili
Bloc de apartamente
2020
Spațiu comercial, 21 mp în Fundeni
630 € / lună
București, Fundeni
117 mp utili
Terasă
2026

Detalii de contact

Comfort Home Real Estate By Mihaela

administrator

4.67(3 review-uri)

Comfort Home Real Estate By Mihaela