1

Spatiu comercial 68 mp Iancului

1.301 € / lună
19.13 € / mp / lună

Iancului, București

Sup. utilă / mp. utili:
68 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
An constr.:
1977 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spațiul comercial are o suprafață de 68 m2 și este format dintr-un spațiu de vânzare de aproximativ 25 mp, cu o vitrină de 6 m, un spațiu de producție/laborator de 25 mp, un spațiu de depozitare de 6 mp, un vestiar și un grup sanitar. Locația are două intrări, precum și o boxă. Spațiul beneficiază de sistem de alarmă cu camere (proiect tehnic autorizat). In pret sunt incluse cele 4 aparate de aer condiționat si sistemul de alarma.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4KE14270 Copiat! 272372521 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 68 mp

Statie RATB
Stații autobuz aprox. 271 m
tram-station
Baicului
Stații tramvai aprox. 367 m
trolleybus-station
Statia Baicului, linia 69,85
Stații troleibuz aprox. 711 m
train-station
Gara Obor Bucuresti-EST
Stații tren aprox. 891 m
Școală
kindergarten
Praslea cel Voinic
Gradinițe aprox. 86 m
school
Școala nr. 49
Școli aprox. 207 m
kindergarten
Gradinita Kinderland MOREL
Gradinițe aprox. 319 m
university
Universitatea Nationala de Arta Teatrala si Cinematografica