Inchiriere spatiu comercial 130mp, zona cu vad pietonal intens

5.000 € / lună
5,000.01 € / mp / lună

Pantelimon, București

Sup. utilă / mp. utili:
130 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 130 mp, amplasat intr-o zona cu trafic pietonal ridicat, ideal pentru comert, servicii sau alimentatie publica. Caracteristici principale: Sala de vanzare generoasa, cu vitrina frontala de 6 ml – vizibilitate excelenta Acces secundar – facilitati operationale (aprovizionare, iesire de urgenta) Curent trifazic disponibil – compatibil cu echipamente de bucatarie, frig industrial sau alte instalatii profesionale Grup sanitar inclus Se accepta alimentatie publica / HoReCa Detalii comerciale: Suprafata: 130 mp Destinatie: comert, servicii, alimentatie publica Disponibilitate: imediat Pret: 5000 EURO POZELE AU ROL DE PREZENTARE SI NU FAC OBIECTUL SPATIULUI DESCRIS!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP504120 Copiat! 275558715 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
5000.01 EUR/mp (total: 650001 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
130

Bd. Chisinau
Stații tramvai aprox. 67 m
bus-station
Bd. Chisinau
Stații autobuz aprox. 135 m
trolleybus-station
Statia Baicului, linia 69,85
Stații troleibuz aprox. 1218 m
metro-station
Metrou Costin Georgian
Stații metrou aprox. 1252 m
Școală
school
Scoala Generala nr. 51
Școli aprox. 167 m
school
Scoala Numarul 51
Școli aprox. 186 m
kindergarten
Gradinita numarul 280
Gradinițe aprox. 235 m
university
Facultatea de Pompieri
Universități aprox. 1004 m
Recreere
public-square
Intersectia Socului
Piețe publice aprox. 12 m
park
Loc de Joaca
Parcuri aprox. 191 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 194 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 513 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 255 mp, în Obor
4.741 € / lună
București, Obor
255 mp utili
Bloc de apartamente
1982
Spațiu comercial, de 187.00 mp, în Obor
4.500 € / lună
București, Obor
187 mp utili
Bloc de apartamente
10E
Spațiu comercial, de 330 mp, în Pantelimon
4.502 € / lună
București, Pantelimon
330 mp utili
Centru comercial
3E

Spații comerciale de închiriat în zona Pantelimon, Sector 2