Spatiu productie patiserie/cofetarie /catering– 110 mp, vitrina stradala

1.400 € / lună
12.73 € / mp / lună

Tei, București

Sup. utilă / mp. utili:
110 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
10
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriere spatiu comercial stradal, cu suprafata totala de 110 mp, situat in zona Lacul Tei, pe strada Alexandru cel Bun. Spatiul beneficiaza de vitrina stradala. Este ideal pentru laborator de patiserie, cofetarie sau bucatarie pentru catering. Se inchiriaza complet utilat pentru activitati de productie, fiind echipat cu aparatura profesionala: vitrina frigorifica, vitrina de prezentare rotativa, 2 hote, frigider dublu profesional, 2 frigidere, congelator, mixer planetar de podea, mixer planetar de masa, malaxor, masina pentru foietaj, cuptor profesional gastro electronic cu capacitate de 20 de tavi, dospitor, mese din inox, tavi, rasteluri si spatiu de depozitare cu rasteluri. De asemenea, este dotat cu aparate de aer conditionat Mitsubishi. Echipamentele incluse au o valoare estimata de aproximativ 90.000 euro. Spatiul dispune de vestiar si toaleta cu dus, are doua intrari, curent trifazic si incalzire prin centrala termica. In plus, este echipat cu sistem de alarma si sistem de supraveghere video. EME
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X3VD04079 Copiat! 275537960 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Regim înălțime: P+10E

Utilități

Utilități
Gaze Curent Canalizare Apă

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
12.73 EUR/mp (total: 1400 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
110
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 10

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Bd. Lacul Tei / Grigore Moisil / Maica Domnului, linia 182, 282, N123, 16, 36
Stații autobuz aprox. 114 m
tram-station
Bulevardul Lacul Tei
Stații tramvai aprox. 134 m
trolleybus-station
Statia Teiul Doamnei, linia 66
Stații troleibuz aprox. 1117 m
metro-station
Statia Metrou Piata Obor(M1)Metrorex
Stații metrou aprox. 1368 m
Școală
school
Scoala de muzica si arte plastice nr. 4
Școli aprox. 100 m
kindergarten
Gradinita nr. 7
Gradinițe aprox. 110 m
school
Scoala Gimnaziala de Arte nr. 4
Școli aprox. 115 m
university
Facultatea de Hidrotehnica
Universități aprox. 540 m
Recreere
supermarket
Domino Plaza
Supermarket aprox. 100 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 346 m
park
Spatii verzi
Parcuri aprox. 453 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1891 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 250 mp în Ferdinand
1.500 € / lună
București, Ferdinand
250 mp utili
Centru comercial
2025
Spațiu comercial, 40 mp în Baicului
1.500 € / lună
București, Baicului
40 mp utili
Bloc de apartamente
Spațiu comercial, de 42 mp, în Pantelimon
1.270 € / lună
București, Pantelimon
42 mp utili
Centru comercial
1984

Detalii de contact

EUROMETROPOLA

EuroMetropola Consultant imobiliar

4.71(18 review-uri)

EUROMETROPOLA
PRO