4

Spatiu comercial 225 mp - Basarabia - Muncii

2.750 € / lună
12.22 € / mp / lună

Basarabia, București

Sup. utilă / mp. utili:
225 mp
Tip prop.:
Centru comercial
Niv.:
2
An constr.:
2025
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial cu suprafata utila de 225 mp, situat la etajul 2 al unei constructii P+2, aflat pe bd. Basarabia in proximitatea Parcului National si a pietei Muncii. Spatiul se afla intr-o constructie metalica noua an 2025, avand planseu din beton. Cladirea are lift si 2 scari de acces.. Comision 0%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XBDF1402B Copiat! 270469758 Copiat!
Actualizat în: 29 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 225 mp
Regim înălțime: P+2E
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Comision
0%

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Patinoar, liniile N109, 40, 56
Stații autobuz aprox. 72 m
tram-station
Patinoar
Stații tramvai aprox. 188 m
metro-station
Statia Muncii, metrou M1
Stații metrou aprox. 606 m
trolleybus-station
statie troleu 70,92,79 (en)
Stații troleibuz aprox. 864 m
Școală
school
Scoala Generala Nr.75
Școli aprox. 249 m
school
Scoala Gimnaziala de Arte nr. 5
Școli aprox. 278 m
university
Facultatea Științe Economice, Titu Maiorescu ( Facultatea Tatianei )
Universități aprox. 525 m
kindergarten
Gradinita ARLECHINO
Gradinițe aprox. 577 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv