2

DE INCHIRIAT SPATIU COMERCIAL, P-TA UNIRI, HANUL LUI MANUC

2.976 € / lună
2,976.00 € / mp / lună

P-ța Unirii, București

Sup. utilă / mp. utili:
124 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
Niv.:
3
An constr.:
1960 (Există)
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

De inchiriat spatiu comercial in suprafata de 124 mp. Trafic intens, zona de tranzit turistic. Ideal pentru magazin de suveniruri, sau alte activitati comerciale. Disponibilitate proprietate imediat dupa semnarea contractelor. Se percepe 1 luna chirie si 1 luna garantie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Aer condiționat Căldură Modernizat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X58L0402B Copiat! 275375631 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Nume proprietate: SPATIU COMERCIAL CU TRAFIC INTENS
Regim înălțime: P+3E
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Gaze Curent Canalizare Apă
Comision
3300 EURO%

Certificat energetic:

Clasa energetică: B

Subspații disponibile

DE INCHIRIAT SPATIU COMERCIAL, P-TA UNIRI, HANUL LUI MANUC

Chirie / u.m. / lună:
2976.00 EUR/mp (total: 369024 EUR/lună), Comision 3000% cumpărător
Înălțime spațiu (m):
3
Suprafață disponibilă:
124
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 3
Vitrină:
Da

Puncte de interes

Mijloace transport
metro-station
Metrorex. Stația Piața Unirii 2 (M2) (en)
Stații metrou aprox. 110 m
bus-station
Piata Unirii
Stații autobuz aprox. 228 m
tram-station
Piata Unirii
Stații tramvai aprox. 321 m
trolleybus-station
Statia Vasile Parvan 66,70,92
Stații troleibuz aprox. 1586 m
Școală
school
institutul Irecson
Școli aprox. 87 m
kindergarten
Gradinita Prikindel
Gradinițe aprox. 449 m
university
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Universități aprox. 478 m
school
Elohim Academi
Școli aprox. 586 m
Recreere
supermarket
dm
Supermarket aprox. 16 m
park
Parc
Parcuri aprox. 56 m
public-square
Piața Sfântul Anton
Piețe publice aprox. 95 m
mall
Bucharest, Calea Vitan nr. 8, Bl V51, near VITAN Mall
Mall aprox. 1902 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 138 mp în P-ța Unirii
2.994 € / lună
București, P-ța Unirii
108 mp utili
Bloc de apartamente
5E
Spațiu industrial, de 476 mp, în Centura Est
2.879 € / lună
București, Centura Est
476 mp utili
Logistică
1E
Spațiu industrial, 487 mp în Theodor Pallady
3.019 € / lună
București, Theodor Pallady
Producție/Servicii

Detalii de contact

EDNA iMOBILIARE

Viorel Specialist Imobiliar

4.89(15 review-uri)

EDNA iMOBILIARE
PRO