2

Inchiriere spatiu premium 303 mp – zona Piata Unirii

5.499 € / lună
18.15 € / mp / lună

P-ța Unirii, București

Sup. utilă / mp. utili:
303 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Suprafata totala: 303 mp si este compus din: Parter: 174 mp, Mezanin: 129 mp Inaltimi: Parter: 4,33 m sub placa de beton / 3,55 m la nivelul plafonului fals; Mezanin: 3,33 m Calitatea amenajarii este deosebita, spatiul fiind pregatit pentru utilizare imediata. Dotarile includ: Pardoseli placate cu parchet in zona comerciala si mocheta in birouri; Climatizare la parter si mezanin prin aparate tip split; Instalatie de detectie, semnalizare si alarmare in caz de incendiu; Instalatie de supraveghere video pe fatada principala si secundara; Sistem de alarmare la efractie; Instalatie de hidranti interiori Firma si panou publicitar de mari dimensiuni, alimentate electric, amplasate pe fatada principala, cu vizibilitate excelenta Suprafață: 303mp Pret: 4545euro/luna, +TVA
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP504134 Copiat! 275558805 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
18.15 EUR/mp (total: 5499 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
303

Statie RATB
Stații autobuz aprox. 89 m
metro-station
Metrorex. Stația Piața Unirii 1 (M1),(M3)(1979)
Stații metrou aprox. 119 m
tram-station
Piata Unirii
Stații tramvai aprox. 296 m
trolleybus-station
Statia Vasile Parvan 66,70,92
Stații troleibuz aprox. 1887 m
Școală
university
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Universități aprox. 257 m
university
Academia de Studii Economice
Universități aprox. 287 m
kindergarten
Cresa Micii Poznasi
Gradinițe aprox. 305 m
school
institutul Irecson
Școli aprox. 329 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 85 m
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 203 m
public-square
Piata Bibescu
Piețe publice aprox. 269 m
mall
Bucharest, Calea Vitan nr. 8, Bl V51, near VITAN Mall
Mall aprox. 1624 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, în Theodor Pallady
4.235 € / lună
București, Theodor Pallady
Logistică
2024
Spațiu comercial, 199 mp în P-ța Unirii
4.815 € / lună
București, P-ța Unirii
199 mp utili
Casă/Vilă
5E
Spațiu comercial, 136 mp în Basarabia
4.760 € / lună
București, Basarabia
135 mp utili
Centru comercial
2E

Spații comerciale de închiriat în zona P-ța Unirii, Sector 3