Inchiriere spatiu comercial zona Vitan Mall, stradal

2.600 € / lună
2,600.00 € / mp / lună

Vitan Mall, București

Sup. utilă / mp. utili:
93,83 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
8
An constr.:
1988 (Există)
  • • Locație Verificată
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriere spatiu comercial zona Vitan Mall - parter de bloc Acces Stradal Pretabil pentru: salon, reprezentanta, birou, etc Zona cu trafic pietonal ridicat. Suprafata utila: 93.83 mp Comision: 50 % din contravaloarea unei chirii lunare RELY REALTY -
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8DT0402V Copiat! 275557634 Copiat!
Actualizat în: 16 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+8E
Stadiu construcție: Există
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Utilități
Gaze Curent Canalizare Apă
Comision
50%

Subspații disponibile

Spatiu comercial zona Vitan Mall

Spatiu comercial zona Vitan Mall - parter de bloc Acces Stradal Suprafata utila: 93.83 mp

Chirie / u.m. / lună:
2600.00 EUR/mp (total: 243958 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
93.83
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 8

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Bucuresti-Mall
Stații tramvai aprox. 127 m
tram-station
Statia Policlinica Vitan, Liniile 23, 27
Stații tramvai aprox. 466 m
bus-station
Statia Depoul Dudesti, Liniile N103, 23, 27
Stații autobuz aprox. 481 m
metro-station
Metrorex. Stația Mihai Bravu (M1) , (M3).
Stații metrou aprox. 797 m
Școală
kindergarten
Gradinita
Gradinițe aprox. 280 m
kindergarten
Gradinita Plusica
Gradinițe aprox. 368 m
school
Scoala Nr. 95
Școli aprox. 490 m
university
Universitatea Crestina "Dimitrie Cantemir"
Universități aprox. 1074 m
Recreere
supermarket
Mega Image Bucuresti Mall
Supermarket aprox. 115 m
park
children's park (en)
Parcuri aprox. 146 m
mall
Bucharest, Calea Vitan nr. 8, Bl V51, near VITAN Mall
Mall aprox. 427 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 713 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 70 mp în Basarabia
2.520 € / lună
București, Basarabia
70 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, 80 mp în Mihai Bravu
2.500 € / lună
București, Mihai Bravu
80 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, de 80.00 mp, în Nerva Traian
2.500 € / lună
București, Nerva Traian
80 mp utili
Casă/Vilă
3E

Detalii de contact

RELY REALTY

Daniel Sirbu

4.33(7 review-uri)

RELY REALTY

CONTACT

Creează alertă