Oferim spre inchiriere spatiu comercial stradal Eroii Revolutiei 356

501 € / lună
12.22 € / mp / lună

Eroii Revoluției, București

Sup. utilă / mp. utili:
41 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

De Închiriat: Spațiu Comercial – Șoseaua Giurgiului Vă propunem un spațiu comercial de 41 mp, situat stradal, ideal pentru diverse activități ( coafor, sală jocuri, reprezentanță). Compartimentare: Zonă comercială: 41 mp Depozit: 5 mp Grup sanitar Dotări și Facilități: Confort: Centrală proprie pe gaz, calorifere, aer condiționat. Siguranță: Sistem de alarmă și camere de supraveghere. Utilități: Curent (220V), apă, gaz. Avantaje: Vizibilitate excelentă, acces direct din stradă și dotări complete pentru mutare imediată. La cerere putem sa va trimitem un video Vecinatati : Soseua Giurgiului , Bellu , Eroii Revolutiei , Sura Mare , Soseua Oltenitei , Soseua Viilor , Carol , Calea Serban Voda , Bulevardul Pieptanari , Strada Padesu , Brancoveanu , Drumul Gazarului
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XE0M1406A Copiat! 275532456 Copiat!
Actualizat în: 10 Mai 2026
Suprafață utilă: 41 mp

Vecinătăți:

Soseua Giurgiului , Bellu , Eroii Revolutiei , Sura Mare , Soseua Oltenitei , Soseua Viilor , Carol , Calea Serban Voda , Bulevardul Pieptanari , Strada Padesu , Brancoveanu , Drumul Gazarului

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Cimitirul Serban Voda
Stații tramvai aprox. 291 m
tram-station
Opris Ilie
Stații tramvai aprox. 312 m