Magazin de inchiriat Soseaua Giurgiului 125, Bucuresti - direct propietar

2.496 € / lună
32 € / mp / lună

Giurgiului, București

Sup. utilă / mp. utili:
92 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Propietar ofer spre închiriere magazin de 78 mp (sala de vânzare 70 mp) situat pe Soseaua Giurgiului (strada cu trafic pietonal intens) nr 125, sectorul 4, Bucuresti. In momentul de față funcționează un magazin de haine second hand. Magazinul va fi disponibil incepand cu 01.07.2026. Magazinul este situat intre intrarea in Mega Image (4 ml) si intrarea in Carrefour market (20ml) si are o generoasa sala de vanzare de 70 mp (din 78 mp total). Chiria este de 2.500 euro.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041P0 Copiat! 275511106 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Suprafață utilă: 78 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
32.00 EUR/mp (total: 2496 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
78
Disponibilitate spațiu:
01.07.2026

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Cimitirul Evreiesc, linia N107, 7, 25
Stații autobuz aprox. 38 m
bus-station
Statia Drumul Gazarului, linia N107,7, 25
Stații autobuz aprox. 176 m
tram-station
Drumul Gazarului
Stații tramvai aprox. 178 m
tram-station
Cimitirul Evreiesc
Stații tramvai aprox. 281 m
Școală
kindergarten
Gradinita nr.228, "Piticot"
Gradinițe aprox. 112 m
kindergarten
Gradinita de copii nr. 62 Sanziana
Gradinițe aprox. 267 m
school
Scoala Generala nr.119 Vasile Voiculescu
Școli aprox. 312 m
school
Terenul Scolii Generale nr.119 "Vasile Voiculescu"
Școli aprox. 330 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 73 m
supermarket
M & B
Supermarket aprox. 131 m
restaurant
MIR MIR si MIRADOR
Restaurant aprox. 153 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1006 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 65 mp în Alexandru Obregia
2.500 € / lună
București, Alexandru Obregia
65 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu industrial, 15400 mp în Progresul
2.371 - 88.913 € / lună
București, Progresul
15 mp utili
Logistică
Spațiu comercial, 50 mp în Berceni
2.300 € / lună
București, Berceni
50 mp utili